loader

Naujiena

SKIA SVEIKINA NAUJĄJĮ LSA PREZIDENTĄ

Gegužės 29-ąją Vilniuje vyko XXV-asis Lietuvos savivaldybių asociacijos suvažiavimas, į kurį buvo pakviesti Lietuvos savivaldybių komunalinių įmonių asociacijos (SKIA) prezidentas Edmundas Mulokas ir direktorė Aušra Zigmontienė.

Suvažiavimo metu naujuoju LSA prezidentu išrinktas Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius. Suvažiavimo metu savivaldos atstovai už jo kandidatūrą balsavo vienbalsiai ir vienas narys susilaikė. M. Snkevičius pakeitė ilgametį LSA prezidentą Druskininkų m. merą R. Malinauską, kuris LSA prezidentu buvo 16 metų.

Pristatydamas savo kadencinį pranešimą, Druskininkų meras pabrėžė, kad Lietuvos savivalda susiduria su įvairiais iššūkiais, tačiau savivaldos finansų stabilumas ir savivaldybių savarankiškumas – tai kertiniai dalykai, kurie vietos valdžią įgaliną ir leidžia jai siekti savo tikslų.
Renginio metu išrinkti ir nauji LSA viceprezidentai. Jais tapo: Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė, Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus, Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis ir Akmenės rajono savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas.
Suvažiavime dalyvavo 182 delegatai iš visų Lietuvos savivaldybių. Renginio svečiai – Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, Seimo valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkė Guoda Burokienė bei komiteto nariai, taip pat Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Andriejus Stančikas, ministrai, Vyriausybės atstovai ir kiti asmenys.

SKIA sveikina naujai išrinktąjį LSA prezidentą ir tikisi ateityje glaudaus ir konstruktyvaus bendradarbiavimo su LSA sprendžiant bendras problemas komunaliniame sektoriuje, gerinant viešųjų paslaugų nepertraukiamumą, gerą kokybę, prieinamumą visiems savivaldybių gyventojams.

Galerija