loader

Naujiena

GAUSUS SKIA NARIŲ BŪRYS DISKUTAVO IŠPLĖSTINAIME TARYBOS POSĖDYJE

Š. m. rugsėjo 6 dieną Palangoje vyko išplėstinis SKIA Tarybos posėdis. Į posėdį susirinko gausus SKIA narių būrys aptarti planuojamus darbus, pasidalinti savo nuogąstavimais ir problemomis savo veikloje.

SKIA prezidentas E. Mulokas, pradėdamas Tarybos posėdį, pasidžiaugė, kad tokie išplėstiniai tarybos posėdžiai jau tampa Asociacijos tradiciniai renginiai – kai į juos susirenkama pasidalinti aktualia informacija bei aptarti problemas. SKIA vienija 29 narius, o jos nariai dirba vieningai, sprendžia klausimus, kurie svarbūs ir aktualūs ne tik komunalinėms įmonėms, bet ir pačioms savivaldybėms.

Prieš prasidedant posėdžiui, Palangos miesto savivaldybės administracijos Ekonominės plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Aušra Šikšnienė Asociacijos nariams pristatė Palangos kurortą, miesto infrastruktūrą, Savivaldybės įgyvendintus bei šuo metu įgyvendinamus projektus, taip pat – artimiausius ateities planus. 

UAB „Palangos komunalinis ūkis “ direktorius Gediminas Valinevičius pristatė įmonės atliekamus darbus, su kokiais iššūkiais susiduria aptarnaudami kurortą, jo gyventojus ir lankytojus. Susirinkusiesiems pristatė smėlio valymo mašiną, kuri buvo įsigyta bei „Palangos ūkiui“ perduota vasaros pabaigoje.

Tarybos posėdžio metu aptarti parengtų teisės aktų pakeitimo projektai, diskutuota atliekų tvarkymo bei pakuočių atliekų tvarkymo bei kitais komunalininkams aktualiais klausimais. Taryba vienbalsiai priėmė ir patvirtino Lietuvos komunalininko garbės ženklelio suteikimo nuostatus.

Pasibaigus darbiniam susitikimui ir diskusijoms, SKIA nariai aplankė Palangos gintaro muziejų.

Tokie bendri susitikimai, atviri Tarybos posėdžiai labai svarbūs, siekiant pagerinti komunalininkų darbą, tarpusavyje pasidalinti patirtimi.

Lietuvos savivaldybių komunalinių įmonių asociacija (SKIA) yra ne pelno siekianti organizacija, vienijanti miestų ir rajonų savivaldybių komunalinių ir viešųjų paslaugų įmones. Asociacijos tikslas – sutelkti Lietuvos savivaldybių komunalines įmones bendradarbiavimui, atstovauti ir ginti savivaldybių komunalinių įmonių interesus valstybės valdžios, valdymo organuose, vietos valdžios institucijose, užtikrinant savivaldybių gyventojų viešuosius interesus.

Galerija