loader

Naujiena

SKIA NARIAI DOMĖJOSI UAB „KAUNO ŠVARA“ ĮSIGYTA MODERNIA KOMUNALINE TECHNIKA

2020 birželio 18d. Lietuvos savivaldybių komunalinių įmonių asociacijos narė UAB „Kauno švara“ visus SKIA narius sukvietė į bendrovės įsigytos naujos komunaliniams darbams skirtos technikos demonstraciją.

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, atidarydamas renginį akcentavo, miesto infrastruktūrą turi aptarnauti moderni ir funkcionali technika, kuri užtikrintų viso miesto švarą.

Bendrovės „Alwark“ atstovas Tomas Samulionis, akcentavo, kad Kaunas yra pirmasis miestas Baltijos šalyse įsigijęs modernią techniką. Požeminių/pusiau požeminių konteinerių plovimo ir aptarnavimo technika yra universali, nes visus su požeminių konteinerių plovimo ir aikštelių priežiūra numatytus darbus, gali atlikti be papildomos technikos.

Kaip demonstracijos metu kalbėjo UAB “Kauno švara” atstovai, vienas svarbiausių veiksnių, lėmusių šios technikos pasirinkimą, yra jos funkcionalumas – tikimasi, kad šis automobilis atliks dviejų ar net trijų automobilių darbą.

Įsigyta sunkiasvorė mašina gali surinkti konteineryje esamas atliekas, jas supresuoti ir transportuoti. Taip pat plauti požeminius ir pusiau požeminius konteinerius, aukšto slėgio srove švarinti konteinerių aikšteles, jų išorę ir duobes, išsiurbti skysčius ir atliekų likučius iš konteinerio kapsulės.

SKIA nariai – įvairių Lietuvos savivaldybių komunalinių atstovai domėjosi ir kita pristatyta nauja technika - elektriniais ekologiškais šiukšliavežiais vakuumine šlavimo mašina ir kitomis elektra varomomis komunalinės technikos mašinomis. Tokio tipo transporto priemonės – pirmosios Lietuvoje ir vienos pirmųjų Baltijos šalyse.

Kaip akcentavo SKIA prezidentas Edmundas Mulokas, tokie dalykiniai susitikimai, technikos demonstravimai yra svarbūs įmonių bendradarbiavimo, žinių pasidalinimo plotmėje. “Visada įdomu stebėti ir pamatyti naujoves, o ypatingai smagu pasidžiaugti kad SKIA nariai dirba su efektyvią ir modernia komunaline technika”, pabrėžė SKIA prezidentas.

Lietuvos savivaldybių komunalinių įmonių asociacija (SKIA) yra ne pelno siekianti organizacija, vienijanti miestų ir rajonų savivaldybių komunalinių ir viešųjų paslaugų įmones. Asociacijos tikslas – sutelkti Lietuvos savivaldybių komunalines įmones bendradarbiavimui, atstovauti ir ginti savivaldybių komunalinių įmonių interesus valstybės valdžios, valdymo organuose, vietos valdžios institucijose, užtikrinant savivaldybių gyventojų viešuosius interesus.

Galerija