loader

Naujiena

SKIA NARIAI APTARĖ KOMUNALININKŲ RŪPESČIUS COVID-19 LAIKOTARPYJE

Š. m. rugsėjo 4 dieną Palangoje vyko išplėstinis SKIA Tarybos posėdis. Į posėdį susirinko gausus SKIA narių būrys aptarti nuveiktus darbus, pasidalinti šio laikotarpio aktualijomis komunaliniame sektoriuje.

Tarybos posėdį pradėjęs SKIA prezidentas E. Mulokas akcentavo, kad, ypatingai šiame  sudėtingame laikotarpyje svarbu dalintis tarpusavyje informacija, patirtimi ir bendrai ieškoti problemų sprendimo. O iššūkiai, kurie lydi komunalininkus, dalinantis savo praktinėmis žiniomis, įveikiami greičiau.

SKIA narius pasveikino ir Palangos miesto meras Š. Vaitkus, kuris akcentavo, jog dirbdami kartu pasiekėme išties daug, o vienas ryškesnių pasiekimų – įstatymo pataisos , kurios suteikia teisę savivaldybėms pačioms spręsti, kam patikėti viešųjų paslaugų teikimą ir savo turto valdymą.

SKIA prezidentas Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentui M. Sinkevičiui įteikė Komunalininko garbės ženklą – apdovanojimą už glaudų Lietuvos savivaldybių asociacijos ir SKIA bendradarbiavimą. LSA prezidentas pastebėjo, kad glaudus bendradarbiavimas yra svarbus, siekiant bendrų tikslų.

Į SKIA gretas įsiliejo du nauji nariai – Ukmergės rajono savivaldybės valdoma įmonė UAB „Ukmergės butų ūkis“ ir Kauno rajono savivaldybės valdoma įmonė UAB „Komunalinių paslaugų centras“.  Šiuo metu SKIA vienija jau 32 įmones.

 

SKIA prezidentas ir direktorė pristatė nuveiktus pusmečio darbus. Nemažai diskusijų iššaukė pakuočių atliekų tvarkymo problemos, su kuriomis susiduria komunalininkai šiuo metu, diskutuota ir apie daugiabučių namų administravimo klausimus. Diskutuota atliekų tvarkymo bei kitais komunalininkams aktualiais klausimais.

Pasibaigus darbiniam susitikimui ir diskusijoms, SKIA nariai aplankė neseniai atnaujintą ir lankytojus pakvietusį Palangos kurorto muziejų.

Tokie bendri susitikimai, atviri Tarybos posėdžiai labai svarbūs, siekiant pagerinti komunalininkų darbą, tarpusavyje pasidalinti patirtimi.

Lietuvos savivaldybių komunalinių įmonių asociacija (SKIA) yra ne pelno siekianti organizacija, vienijanti miestų ir rajonų savivaldybių komunalinių ir viešųjų paslaugų įmones. Asociacijos tikslas – sutelkti Lietuvos savivaldybių komunalines įmones bendradarbiavimui, atstovauti ir ginti savivaldybių komunalinių įmonių interesus valstybės valdžios, valdymo organuose, vietos valdžios institucijose, užtikrinant savivaldybių gyventojų viešuosius interesus.

Galerija